Visaugstākās uzticamības vērtējums
Mēs palīdzam kopš 2004. gada
Speciālisti Bavārijā
Autentificēti klienti
Skype intervijas iespēja Novinka

ATSAUKSMES

Andrea F., Ungārija

Sāku strādāt SunSet pirms gada. Pēc pieteikšanās man bija ļoti laba pieredze ar uzņēmumu. Es vienmēr saņēmu palīdzību līguma un visu administratīvo lietu risināšanā. Alga vienmēr pienāk laikā. Es domāju, ka es ilgi strādāšu uzņēmumā un gaidu savu otro ģimeni. Es no sirds iesaku uzņēmumu visiem saviem draugiem, kuri vēlētos strādāt par apteksni.

Andrea F., Ungārija
Valentyna T.

Man ir medicīnas grāds un daudzus gadus strādāju slimnieku un vecāka gadagājuma cilvēku labā. Kā apteksne esmu ieguvusi lielu pieredzi, bet pēc katras tiek pievienots kaut kas jauns. Es strādāju SunSet 3 gadus un esmu ļoti apmierināta, viņi ir uzticami. Es novēlu visiem panākumus SunSet, visiem, kas šo darbu pieņem kā misiju.

Valentyna T.
Kvetoslava G., Slovākija

Kad pirms apmēram 10 gadiem zaudēju darbu, es izgāju māsu kursu un, pateicoties Sunset personāla aģentūrai, dabūju darbu, neskatoties uz pieredzes trūkumu un vācu valodas zināšanu trūkumu. Vēlāk aizgāju no Sunset, jo vēlējos strādāt Austrijā. Kad pēc dažiem gadiem atgriezos Vācijā, es nolēmu atgriezties pie Sunset un man atkal ļāva sākt šo profesiju. Šodien man ir pieredze koējas jomā, vācu valoda ir labā līmenī un, kas attiecas uz pašu aģentūru, es varu teikt, ka viņi ir absolūti nopietni, profesionāli un vienlaikus arī cilvēki. Kā medmāsa es varu paļauties uz to, ka informācija par pacientu un darba apstākļiem ir uzticama un ka aģentūras darbinieki ar mani sazināsies gan darbā, gan mājās. Es varu izvēlēties sev piemērotāko pozīciju.

Kvetoslava G., Slovākija
Mária K., Slovākija

Esmu apmierināts ar aģentūru Sunset, viņi strādā atbildīgi, uzticami, viņiem ir pagaidu ģimenes, viņi nepieciešamības gadījumā savlaicīgi atrisina lietas. Norīkojuma laikā koordinatori mūs regulāri informē un sazinās. Es novēlu jums visu to labāko nākotnē.

Mária K., Slovākija
Klára D., Slovākija

Decembrī (20.12.2017.) man būs 6 gadi darbā SunSet aģentūrā - kā apteksne Vācijā. Es biju ļoti apmierināta ar aģentūras sadarbību jau no paša sākuma:

precīza samaksa par paveikto darbu
Koordinators ir pieejams, lai atbildētu uz visiem jautājumiem vai neskaidrībām
Tiek izsniegti visi dokumenti, ieskaitot darba līgumu
Vēlme palīdzēt man izpildīt manas prasības (agrāk, vēlāk uzsākt darbu)
Man nav iemeslu mainīt aģentūru.

Klára D., Slovākija
Milan D, Slovākija

Sunset aģentūrā vienmēr ir labas vakances. Mani vienmēr visur ātri pieņēma, jo man ir arī ļoti laba vācu valoda un ilgstošas aprūpes pieredze. Koordinatoru apkalpošana ir ļoti laba. Strādājot Vācijā, ar viņu regulāri sazinājās, varu tikai ieteikt šo aģentūru visiem.

Milan D, Slovākija
Jaroslava P., Slovākija

Sunset man ieteica draudzene, ar kuru mums bija darīšana vairāk nekā 8 gadus. Esmu ļoti apmierināta, viņi atbilst manām prasībām, un aģentūras darbinieki vienmēr ir gatavi man palīdzēt. Izbraukuma laikā es vienmēr saņemu atbalstu, iedrošinājumu un pat tad, kad mans klients nav apsēdies, viņi vienmēr bija gatavi man palīdzēt. Kas attiecas uz formālo pusi, dokumenti vienmēr ir kārtībā, maksājums man vienmēr nāk regulāri mēneša 20. dienā vai pat dažas dienas agrāk. Es aģentūru varu ieteikt tikai visiem, jo esmu ar viņiem ļoti apmierināts.

Jaroslava P., Slovākija
Slávka F., Slovākija

Pēdējā ģimenē Vācijā, kur es rūpējos par vecākiem cilvēkiem, kas vecāki par 90 gadiem, starp ģimenes locekļiem un vecākiem cilvēkiem bija ļoti jauka sadarbība. Es biju laimīga ģimenē, bet man vienkārši bija daudz cita aprūpētāja. Es joprojām iesaku šo aģentūru sadarbībai.

Slávka F., Slovākija