Visaugstākās uzticamības vērtējums
Mēs palīdzam kopš 2004. gada
Speciālisti Bavārijā
Autentificēti klienti
Skype intervijas iespēja Novinka

MŪSU PIEDĀVĀJUMS

A: Pamatinformācija

1

Mēs meklējam apteksnes un aprūpētājus mūsu klientiem Vācijā. Tam ir nepieciešamas vācu valodas zināšanas un pieredze senioru aprūpē (plašākai informācijai skat. IEVADU) 

Ja atbilstat mūsu prasībām un esat veiksmīgi piereģistrējusies sabiedrībā SunSet Blvd. (plašākai informācijai skat. REĢISTRĒŠANĀS) mēs ar Jums tuvāko darba dienu laikā sazināsimies, piedāvājot darbu. Parasti apteksnes darba starpniecības process ilgst 3 - 14 dienas, aprūpētājiem tas var būt ilgāks, ņemot vērā ierobežoto to klientu skaitu, kas akceptē aprūpētāja palīdzību. 

Noderīgus padomus un ieteikumus, kā palīdzēt ātrāk atrast klientu, atradīsiet sadaļā REĢISTRĒŠANĀS.

Darba vieta

Astoņu gadu laikā, kuru laikā mēs darbojas aprūpes jomā Vācijā, mums ir izdevies atrast partnerus un klientus gandrīz visos reģionos. Vairums mūsu klientu atrodas Minhenes, Rēgensburgas, Štutgartes, Ķelnes, Diseldorfas, Bīlefeldes, Dortmundes, Berlīnes, Hamburgas vai Hannoveres apkaimē.   

Ja vēlaties atrast klientu konkrētā reģionā, respektīvi, pavalstī, norādiet šo prasību reģistrējoties, un mēs Jums mēģināsim palīdzēt. Tāpat mēs vēlamies pievērst Jūsu uzmanību tam, ka šāda speciāla prasība sašaurina Jūsu iespējas atrast darbu, un var visu darba meklēšanas procesu pagarināt par vairākām dienām un pat nedēļām.

Uzturēšanās ilgums

Minimālais uzturēšanās laiks Vācijā, ņemot vērā attālumu un finansiālo pusi, ir viens mēnesis. Parastais aprūpes darba perioda laiks Vācijā ir 6 - 12 nedēļas.  Mums ir arī tādi klienti, kuri ar laiku ir pārgājuši uz īsākiem, mēnesi ilgiem periodiem. Intereses gadījumā, darba uzturēšanos var pagarināt. Vienmēr tā ir vienošanās starp attiecīgo apteksni, ģimeni un mums, jo ceļa izdevumus Jums maksā SunSet Blvd, nevis ģimene. Ir svarīgi atrast ģimeni, kurā Jūs jutīsieties labi un kurā Jūs vēlēsieties regulāri atgriezties. Ja ģimene būs apmierināta ar Jums un Jūsu darbu, noteikti kopīgiem spēkiem atradīsim risinājumu.  

Ceļa izdevumi

Ceļa izdevumus, kas saistīti ar Jūsu ceļojumu uz Vāciju un mājup, sedz Jūsu darba devējs, t.i., sabiedrība SunSet Blvd. Jūsu darba devējs nosaka arī transporta veidu.

Samaksas nosacījumi

Mēs apteksnēm piedāvājam legālu ilgtermiņa darbu ar regulāriem ikmēneša ienākumiem. Jūsu ienākumu apmērs ir atkarīgs no darba sarežģītības un Jūsu vācu valodas zināšanu līmeņa. Mēs Jums piedāvājam nopelnīt no 2700 līdz 3900 eiro (neto) par vienu darba periodu, t.i., 3 mēnešiem plus ceļošanas izdevumu samaksu. 
 
Apsverot vairākus darba piedāvājumus arī no citām aģentūrām, atcerieties, ka pie mums Jūs nemaksājat nekādas nodevas par starpniecības pakalpojumiem, un noskaidrojiet, vai konkurējošās aģentūras piedāvātā alga ir BRUTO summa (pirms nodokļu un atvilkumu samaksas) vai NETO (Jūsu tīrie mēneša ienākumi).

Samaksas veids

Iespējams, ka citās aģentūrās esat pieradusi, ka algu samaksā ģimene tieši Jums "rokās". Šāda alga, ko maksā klients, nosūtot darbiniekus, ir nelegāla, un šī iemesla dēļ mūsu aģentūrā nav iespējama. Algu Jums maksās Jūsu darba devējs, t.i., sabiedrība SunSet Blvd. Visu sabiedrības SunSet Blvd. darbinieku algas izmaksas termiņš vienmēr ir nākamā kalendārā mēneša 20. datums. Algas izmaksas veids visbiežāk ir bankas pārskaitījums, tāpēc, lūdzu, neaizmirstiet pārbaudīt sava darba līgumā norādītā bankas konta pareizību.

Darba pienākumi

Apteksnes darba pienākumi ir atkarīgi no klienta veselības stāvokļa un ģimenes prasībām. Atbilstoši darba līgumam Jūsu galvenie darba pienākumi ir mājsaimniecības vešana, t.i., uzkopšana, gatavošana un iepirkšanās, kā arī rūpes par klientu līguma izpratnē. Datus par klientu un kontaktinformāciju atradīsiet informācijā par darbu, ko Jums nosūtīsim kopā ar darba līgumu.